Stealth Jeans & Jackets - EDITED-005
Envy Trousers - EDITED-011
Stealth Jeans & Jackets - EDITED-008
Stealth Jeans & Jackets - EDITED-005
Envy Trousers - EDITED-011
Stealth Jeans & Jackets - EDITED-008

Uff jak gorąco…. ale nadal bezpiecznie i komfortowo

Można powiedzieć, że sezon motocyklowy w pełni. Za oknem coraz więcej słońca i coraz wyższe temperatury. Wielkimi krokami zbliża się lato, pora upałów, lejącego się z nieba żaru i motocyklistów jeżdżących „na zdrapkę”.

Stealth Jeans Jackets EDITED 005 300x200 - Uff jak gorąco.... ale nadal bezpiecznie i komfortowo

Kto by nie chciał założyć t-shirt z krótkim rękawem, szorty i lekkie buty, wsiąść na motocykl i poczuć przysłowiowy (i nie tylko 😉 ) wiatr we włosach? 40 st Celsjusza w słońcu, a w czasie jazdy owiewa chłodny wiaterek uprzyjemniając korzystanie z uroków motocyklizmu. To wszystko pięknie wygląda w teorii. A co w sytuacji zaistnienia zdarzenia drogowego? Przyjemny wiaterek owiewający ręce i nogi zmienia się w asfalt, piach czy kostkę brukową, po której suniemy czasem nawet kilkanaście metrów, po zderzeniu z innym pojazdem. Wiatr zmienia się w szkło, które przecina skórę po tym jak uderzył w Nas samochód a My lądujemy między pogiętymi i połamanymi elementami karoserii.

Jazda „na zdrapkę”, wbrew pozorom ma mało wspólnego ze szczęściem na loterii, choć motocyklista, który ubiera się w ten sposób na pewno liczy na loteryjne szczęście. Jazda motocyklem przede wszystkim musi być bezpieczna, ale jednocześnie komfortowa i przyjemna, co nie zawsze jest możliwe jeżeli założymy na siebie „zbroje” zabezpieczającą.

Envy Trousers EDITED 011 300x200 - Uff jak gorąco.... ale nadal bezpiecznie i komfortowo

Odzież motocyklowa Bull-it zapewnia zarówno komfort noszenia, bezpieczeństwo, ale również bardzo dobrą wymianę ciepła. Zastosowana technologia powoduje, że odzież ta sprawdzi się w każdym klimacie.

One thought on “Uff jak gorąco…. ale nadal bezpiecznie i komfortowo

  1. […] czas temu pisaliśmy na Blogu o jeżdżeniu „na zdrapkę”. Może to i jest przyjemnie jak owiewa Nas wiatr w czasie jazdy, ale z bezpieczeństwem i […]

Comments are closed.