odzież na motor

Bezpiecznie na motocyklu

Wielu osobom jazda na motocyklu w porównaniu z jazdą samochodem wydaje się być dużo bardziej niebezpieczna. Wynika to z faktu, że kierowcy samochodu są mniej narażeni na urazy, ponieważ ochrania ich metalowa klatka. Tymczasem w przypadku motocyklistów jedynym, co amortyzuje uderzenia jest odzież. Jednakże, aby jazda motocyklem także może być bezpieczna, jeśli tylko będziemy stosować się do kilku podstawowych zasad, …

3 nowe sklepy ze spodniami Bull-IT !

Od czerwca firma Larsson Polska zdecydowała się na wprowadzenie do swoich salonów firmowych oferty spodni Bull-it, zatem zapraszamy do sklepów w Gdańsku, Poznaniu oraz Warszawie – nowa kolekcja 2017 już do kupienia ! Zapraszamy !

BULL-IT Jeans już w Katowicach !

Zapraszamy do nowego sklepu w Katowicach, gdzie znajdziecie ofertę jeansów marki BULL-IT Jeans ! To nowoczesny produkt dla motocyklistów zawierający COVEC – znacznie lepszy niż szeroko stosowane aramidy ! Nowy adres na mapie Śląska to Bogucicka 7 / Katowice

logo_2016_motorshow_kontra1
stoisko

MOTO SHOW 2016 w POZNANIU

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko w dniach 31.03-03.04 na Targach MOTO SHOW 2016 w Poznaniu! Zainteresowanych ofertą jeansów Bull-it zapraszamy do naszego sklepu w Broniszach, pod Warszawą.

VI Targi Motocyklowe we Wrocławiu

Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko na VI targach motocyklowych, które odbyły się we Wrocławiu 12-13.03.2016. Teraz zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i  internetowego.