Jacket edits-007
Jeggings Edited-0010
Jacket edits-007
Jeggings Edited-0010

Kobiecy strój motocyklowy

Coraz więcej kobiet decyduje się na rozpoczęcie przygody z motocyklami. Wpływa to również na zmiany w ofercie firm produkujących odzież motocyklową. Na chwilę obecną, praktycznie w każdym sklepie oferującym odzież motocyklową można znaleźć dział odzieży damskiej. W zależności od upodobań, rodzaju wybranego motocykla, można wybrać kurtkę i spodnie skórzane, kombinezon lub inną odzież tekstylną.

Jeggings Edited 0010 300x200 - Kobiecy strój motocyklowy

Na co należy zwrócić uwagę w trakcie wyboru odpowiedniej odzieży motocyklowej? Przede wszystkim bezpieczeństwo, które jest najbardziej istotną kwestią. Materiał, z którego uszyta jest odzież powinien być odpowiednio elastyczny i zapewniać komfort noszenia, zarówno w czasie jazdy jak i odpoczynku w trasie.

Co to znaczy bezpieczna odzież motocyklowa? To nie tylko kwestia zapewnienia komfortu termicznego, ale również odpowiedniej ochrony w czasie zdarzeń drogowych, kiedy to może na nią oddziaływać siła tarcia, a elementy uszkodzonych pojazdów mogą powodować przecięcie odzieży.

Wszystkie opisane wcześniej kwestie, czyli bezpieczeństwo, komfort, ale również istotne przede wszystkim dla kobiet styl i wygląd, zapewnia oferta damskiej, jeansowej odzieży motocyklowej Bull-it. Nowości z oferty na 2018 rok, spodnie Fury i Envy, pokazują jak bardzo firma Bull-it przywiązuje wagę do wcześniej opisanych zagadnień. Nowoczesne rozwiązania technologiczne wykorzystane w materiale, z którego uszyte są spodnie, jak i możliwość zamontowania dodatkowych protektorów pozwalają zachować bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie nowoczesny design obu modeli, ale również ponadczasowość całej kolekcji odzieży damskiej Bull-it, jeansów oraz kurtek Tracker i Carbon, umożliwia komfortowe użytkowanie kompletnego stroju dla motocyklistki.

Damska odzież motocyklowa Bull-it pozwala zachować kobiecość w czasie realizowania pasji motocyklowej, co na pewno przyciągnie wzrok niejednego motocyklisty.

One thought on “Kobiecy strój motocyklowy

  1. […] Kolejna propozycja produktów Bull-it, szczególnie godnych polecenia w czasie upałów skierowana jest do Pań. Jegginsy Fury oraz Legginsy Envy, to lekka, zapewniająca wysoki komfort termiczny odzież, która pozwala zapewnić użytkowniczce bezpieczeństwo w czasie jazdy, wygodę w noszeniu, ale co bardzo istotne dla wielu kobiet, atrakcyjny, kobiecy wygląd. […]

Comments are closed.